Dowiedz się więcej Cash


NoteCaddy Edge 3.0 Cash został zaprojektowany by zwiększyć Twój współczynnik wygranych. Stworzony przezz pokerzystę - Justina Howell’a w 2016 we współpracy z pro graczem Robertem Stelmachem. NCE 3.0 wyewoluowało z poprzednich wersji programu którego używało prawie 4000 graczy!.

 

NoteCaddy Edge 3.0 Cash jest narzędziem obowiązkowym dla tych, którzy chcą zdobyć przewagę nad innymi! Oto co zawiera:

PONAD 1600 W PEŁNI EDYTOWALNYCH DEFINICJI NOTE CADDY.

W porównaniu do standardowej konfiguracji Holdem Manager’a, NCE 3.0 zawiera wiele wartościowych statystyk. Dzięki nim będziesz mógł znajdować leaki całej puli graczy i zaczniesz je eksploatować.

Baza danych NCE 3.0 pozwala Ci zaobserwować niektóre nawyki w zachowaniach swoich przeciwników. Dla przykłądu: kiedy BB sprawdza podbicie z BTN i akcja idzie Check-Check na Flopie, Check-Check na Turnie i BB czeka na River - BB folduje na zagranie na River średnio 76% czasu. Możemy bardzo profitowo zagrywać z całym naszym zakresem w tej sytuacji i powinniśmy blefować dość dużo.

Column Chooser Example

12 ŁATWYCH W UŻYCIU POP-UPów

Włożyliśmy wiele wysiłku w zaprojektowanie Popupów. Wiele statystyk koreluje ze sobą. Dzięki temu, oraz dzięki przemyślanemu rozmieszczaniu statystyk dostaniesz wszystkie istotne informacje w danej sytuacji w mgnieniu oka.

Popupy zostały stworzone w kategoriach “sytuacyjnych”, co to znaczy? Na przykład, kiedy ktoś sprawdził Twoje przebicie przed Flopem będąc bez pozycji i chcesz zobaczyć jego tendencje i statystyki w tej sytuacji powinieneś otworzyć ‘OOP Caller (SRP)’ popup. W nim zawarte są informacje potrzebne do rozegrania rozdania w sposób najbardziej eksploatujący i tym samym podnoszące Twój winrate w tej sytuacji.
Popup Screenshot

16 KOMBINACJI ODZNAK

Jeśli nie masz czasu aby wgłębiać się w Popupy aby znaleźć informacje, jest inny sposób. Odznaki są niezwykle pomocne w pokazywaniu leaków, które można wykorzystać w ułamku sekundy. Pomogą Ci zaplanować Twoje rozdanie i sprawią że będziesz bardziej nieprzewidywalny.

Dla przykładu - w poniższym zrzucie ekranu możesz zobaczyć gracza który ma czerwoną odznakę “Os”i zielony prostokącik ponad nią. Jako że widnieje tam zielony kwadracik daje nam to informacje, że ta osoba jest bardzo mocna kiedy robi River OverBet i można się dostosować do tej sytuacji foldując więcej niż zwykle.

Badge Shot

Następnym przykładem dla tego samego gracza jest jego odznaka “xFo”. Możesz zaobserwować że ma 3 kwadraciki na górze. Oznaczają po kolei(od lewej):  SkipFlopCB and Check-Fold | SkipTurnCB and Check-Fold | SkipRiverCB & Check-Fold.  Jeśli tendencja jest niska górne kwadraciki są koloru czerwonego. Dla średniej tendencji jest to kolor żółty, jeśli natomiast jest wysoka będzie to kolor zielony.

Dzięki temu możesz zobaczyć ze dany gracz dużo pasuje po tym jak czeka bez pozycji jako agresor z Preflopa na Turnie i Riverze, więc eksploatujemy to poprzez częstsze blefowanie widząc u niego check w tej sytuacji.

NIESAMOWITE HUDy

HUDy w NCE 3.0 Cash są zaprojektowane tak aby efektywnie pokazywać masę istotnych informacji, a jednocześnie by były łatwe w użyciu. Długo myśleliśmy nad wyglądem i designem naszego programu a szczególnie na HUDami. Sam możesz się przekonać, że bardzo szybko przywykniesz do naszych HUDów i zobaczysz jak wielki atut masz w rękawie.

Z tymi wszystkimi informacjami ułożonymi w logiczny sposób łatwiej zrozumiesz swojego oponenta. Najczęściej używane i najważniejsze statystyki są zawsze przed Twoimi oczami. Jeśli wykorzystasz HUDy efektywnie będziesz mógł grać na kilku stołach jednocześnie, a to oznacza więcej pieniędzy w Twojej kieszeni.

HUD Explained Shot
NoteCaddy Edge 3.0 Cash jest w pełni edytowalny, więc możesz dostosować każdą część paczki w sposób jaki uznasz za odpowiadający. Stworzony z wysokimi standardami kontroli jakości i dbałością o szczegóły - tego można od nas oczekiwać. NCE 3.0 jest zoptymalizowany pod kątem wydajności, tak aby można było uruchomić pakiet płynnie na Twoim komputerze.

Każda odmiana NCE 3.0 Cash zawiera dokumenty i filmy, aby pokazać jak skutecznie korzystać z pakietu wraz z aktualizacjami oraz wsparciem i pomocą w razie jakichkolwiek problemów! Możesz POBRAĆ NoteCaddy Edge 3.0 Cash klikając tutaj.