POLECANE PRZEZ

Jeden z najlepszych polskich graczy cashowych, grający aktualnie głównie w grach na żywo do NL40,000 na całym świecie. Były trener PokerStrategy.com, gdzie stworzył ponad 80 produkcji szkoleniowych, współzałożyciel GoldenSharks.com, współzałożyciel i pomysłodawca NoteCaddyEdge.com

Znany z tego, że w 12 miesięcy przeskoczył z NL200 na High Stakes i zarobił $100 000 w 60 dni grając online, wygrał ponad €110 000 w swoim pierwszym miesiącu gry na żywo. Zawsze otwarty na nowe rzeczy i wyzwania a jego największą słabością jest wyśmienite jedzenie. Zapaleniec używania statystyk podczas pokerowych rozgrywek (płacze w nocy, bo nie może ich używać w grze na żywo)


Robert Stelmach aka HaHaUNaab

Profesjonalny gracz pokerowy, trener, streamer i autor. Jest regularnie wygrywający w grach online przez ponad dekadę. Obecnie gra 200NL na 888poker. Tworzył edukacyjne video dla CardRunners, DeucesCracked, Red Chip Poker, i Hold’em Manager. Sprawdź jego cotygodniowe wpisy na blogu Poker in a Box.


Mike Gano

Profesjonalista z High Stakes ulokowany we Włoszech. Perfekcyjnie rozumie wartość używania zaawansowanych statystyk w grze. Wbrew wszystkim powiedział: 'Pieprzyć GTO’' i zaczął zarabiać na pokerze więcej niż kiedykolwiek przedtem. Miłośnik podróżowania i największy fan własnego życia. Zdecydowanie nie przegapi żadnej możliwości aby doświadczyć czegoś nowego i unikalnego.


Soek

Prawdziwy weteran NL Holdem. Ostatnie 4 lata gra na stołach 6-max na stawkach do NL2000. Zawsze kładł nacisk na proste i efektywne HUDy w swojej grze. Wielki fan NoteCaddy od samego początku jego istnienia, stworzył wiele materiałów szkoleniowych o NC dla PokerStrategy.com.


Yac

Mateusz jest 22-letnim pro, który gra na pełen etat od zaledwie 3 lat i przez większość tego czasu grał na 500NL Zoom. Obecnie miesza 200NL Zoom ze zwykłymi stolikami 2/4 i 3/6 i osiąga świetne wyniki. Gdy odkrył NoteCaddy Edge, uświadomił sobie nieskończone możliwości wykorzystywania błędów swoich przeciwników przy użyciu zaawansowanych statystyk i poprawił swoją grę poprzez wyeliminowanie wielu własnych błędów.


BitterAce12

tadas-peckaitis

Profesjonalny gracz od 2008, trener pokera na MyPokerCoaching, autor cotygodniowych artykułów i video ze strategią. Gracz który gra i wygrywa w wielu różnych formatach rozgrywki - turnieje na żywo, online MTT, SNG a obecnie żyje z miażdżenia gier 6-max cash online.


TADAS PEČKAITIS